Sarıbahçe Doğal Fermantasyon Ceviz Sirkesi 

 %100 Doğal Katkısız Ceviz Sirkesi 

 

Ceviz Sirkesi Nasıl Yapılır? (Evde ceviz sirkesi yapımı)

Sarıbahçe Ceviz Sirkesi üretilirken hiçbir katkı koruyucu vb. doğallığı bozan madde kullanılmaz. Sadece sirke yapılacak meyvenin kendisi kullanılır. Sirke üretimi yaklaşık 9-12 ay sürer. Fermantasyon ve dinlendirme bittikten sonra kalite kontrolleri yapılan ceviz sirkesi sağlıklı cam şişelere doldurulur.

Ceviz Sirkesinin Son Kullanma Tarihi Ne Kadar?

Doğal Fermantasyon sirkelerde son kullanma tarihi olmaz, yani ürün bekledikçe bozulmaz. Aksine doğal fermente sirke ne kadar beklerse tadı ve aroması o kadar oturur ve kalitesi artar.

Ceviz Sirkesi nerede satılır?

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en iyi ceviz sirkesi Sarıbahçe ceviz sirkesidir. Sarıbahçe Organic & Natural firmamız tarafından üretilir ve satışı yapılır. Kendi resmi web sitelerimiz saribahce.com ve cevizsirkesi.com da satışımız vardır. Ayrıca Türkiye’nin en büyük satış platformları hepsiburada, n11, trendyol, gittigidiyor ve epttavm de kendi satış mağazalarımızda da ürünlerimiz bulunmaktadır.

Toptan Ceviz Sirkesi Satışı

Sarıbahçe Ceviz Sirkesini uygun fiyatlarla toptan sipariş edebilirsiniz. Toptan sipariş için 7/24 Sarıbahçe WhatsApp hattından yazabilir veya direk arayabilirsiniz.

Neden Sarıbahçe Ceviz Sirkesini Tercih Etmeliyim?

2014 Yılından bu yana Türkiye’de en çok satan ceviz sirkesi olmamız en önemli referansımızdır. Bu güne kadar 1 adet bile ürün şikayeti gelmemiştir. Şeker, kolesterol ve zayıflama amaçlı alan tüketicilerimizde büyük oranda iyileşme ve olumlu geri bildirimler görüşmüştür. 

 %100 Müşteri Memnuniyeti,  Koşulsuz Şartsız İade

Herhangi bir sebepten (kargo, hasar, ürün, ambalaj vs) Sarıbahçe ceviz sirkemizden memnun kalmadığınızda veya mağduriyet yaşadığınızda ister yeni ürün talep edebilir veya ücret iadesi alabilirsiniz. 

Güvenli İçilebilir Sirke

Sarıbahçe Markalı tüm sirkeler katkısız ve doğaldır. Bu nedenle ailecek tüketilebilir.

Ceviz Sirkesi Faydaları

Başta şeker hastalığı olmak üzere kolesterol, beyin ve mide rahatsızlıklarına iyi geldiği bilinmektedir. Ayrıca düzenli tüketildiğinde doğal olarak zayıflatır.

 

Soru ve Siparişleriniz İçin Bize Ulaşın;

7/24 WhatsApp Hattı: 0543 532 19 33

Sarıbahçe Organic & Natural