Ceviz Sirkesinin Faydaları

Ceviz sirkesinin faydalarının etkili olabilmesi için kaliteli doğal ham maddelerin kullanılması kadar üretim şeklide çok önemlidir. Sarıbahçe Ceviz Sirkesi üretilirken yağ, protein, omega 3 ve omega 6 bakımından zengin olan doğal yetişen yerli üretim cevizler kullanılmaktadır. Ceviz sirkesinin fermantasyonu (mayalanması) sırasında hiçbir katkı, koruyucu, fermantasyonu hızlandırıcı madde kullanılmamalıdır.

Doğal Şifa Kaynağı Ceviz Sirkesinin Faydaları

Doğal fermantasyon yöntemiyle yavaş üretim yapılmalı ve tüketiciye sunulmalıdır. Ceviz sirkesi şeker hastalığı, kolesterol rahatsızlıkları, doğal yolla zayıflama, mide ve sindirim sistemi rahatsızlıkları gibi birçok hastalığı doğal olarak tedavi edici ve önleyici özelliğe sahiptir.

Doğal Fermente ceviz sirkesi sipariş ver!

-32%
 169,95
-31%
En Çok Satan
 549,95
-30%
 699,95
-35%
Ekonomik Paket
 1.299,95

 

Kuruyemişlerin En Faydalısı Ceviz

Kabuklu kuruyemişlerin en faydalılarından olan ceviz gibi ceviz sirkesi de mucizevi bir şekilde birçok rahatsızlığa şifa dağıtmaktadır. Ceviz sirkesinin şeker hastalarında kan şekerini düzenleyici özelliği yüzlerce kullanıcı tarafından denenmiş ve kanıtlanmıştır. Birçok şeker hastası insülin kullanımını azaltmış veya komple bırakmıştır. Ceviz sirkesinin düzenli kullanımı şeker hastalığı, kolesterol gibi birçok çağımızın hastalıklarına yakalanma riskini de düşürmektedir. Ceviz sirkesinin kolesterolü dengelemede ve düşürmede çok etkili olduğu görülmektedir.

Doğal Zayıflama ve Yağ Eritme Etkisi

Diğer bir yandan her gün düzenli ceviz sirkesi kullanan tüketicilerde doğal zayıflama, göbek yağlarında erime etkisi görülmektedir. Cevizin yağ yakma etkisi doğal fermantasyonla birleştiğinde müthiş bir yağ yakıcı doğal içecek meydana gelmektedir. Ceviz sirkesinin zayıftalıcı özelliği birçok kullanıcı tarafında geri bildirim olarak bizlere iletilmiştir.

Avrupa’lı Doktorların Tavsiyesi Ceviz Sirkesi

Ceviz sirkesi Avrupa’da birçok doktor tarafından şeker hastalığı ve kolesterol tedavisi için önerilmektedir.

Mide Dostu Ceviz Sirkesinin Faydaları

Doğal fermantasyon yöntemiyle üretilmesi, hiçbir katkı koruyucu madde içermemesi ve zengin içeriği ceviz sirkesini mide için çok faydalı, mideyi rahatlatıcı bir içecek haline getirmiştir. Günlük düzenli ceviz sirkesi tüketimi birçok mide rahatsızlığına iyi gelmekte ve oluşabilecek mide problemlerinin önüne geçmektedir. Sirkenin mide ph sını düzenlemesi tüketiciye rahatlık hissi sağlamaktadır.

Katkısız, Koruyucusuz, Doğal Fermantasyon Ceviz Sirkesi

Sarıbahçe Doğal Fermantasyon ceviz sirkesi doğal fermantasyon yöntemi ile fermantasyon süresi en az 1 yıl sürdükten sonra şişelere doldurulmaktadır. Dolum esnasında içerisindeki doğallığı ve faydalı içeriğini kaybetmemesi için içinde oluşan tortu filtre edilmediğinden sarıbahçe ceviz sirkeleri bulanıktır, ayrıca faydalı canlılığını kaybetmemesi için pastörizasyon işlemi yapılmaz. Ceviz sirkeleri en doğal haliyle şişelenir ve gönderilir.

Türkiye’nin Ceviz Sirkesi Tedarikçisi Saribahce.com

2014 Yılından beri üretimini yaptığımız Sarıbahçe Ceviz sirkesini Türkiye’nin her şehrine binlerce müşteriye gönderdik ve %100 e yakın olumlu dönüşler aldık. Tüketicilerin birçoğu sarıbahçe ceviz sirkesini eşine dostuna ailesine komşusuna önerdi ve daha fazla kişiye ulaşarak daha fazla tüketiciye fayda sağladık.

Ceviz Sirkesi Nasıl kullanılır?

Sarıbahçe ceviz sirkesi yemeklere salatalarda istenilen miktarlarda kullanılabilir. Direk tüketilecekse 1-2 tatlı kaşığı sirke 1 bardak suya sulandırılarak günde 2 defa tüketilebilir.

 

***Uyarı: Hakiki olmayan, katkı maddesi içeren, faydasız ceviz sirkesi almak istemiyorsanız SARIBAHÇE markası dışındaki ceviz sirkesini tercih etmeyiniz.

 

Orjinal, Garantili Sarıbahçe Ceviz Sirkesini resmi satış web sitelerimiz www.saribahce.com ve www.cevizsirkesi.com dan da tedarik edebilirsiniz.

 

Ceviz Sirkesinin Faydaları” te bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir